Penn State USC отчет: Lions ‘D’ се събужда късно, Tyler Warren приспива троянците

Шест мача, шест победи. Penn State има победи на пътя над Западна Вирджиния и USC.

Последната победа, постигната в събота в Los Angeles Coliseum, е една от най-впечатляващите през мандата на Джеймс Франклин в Стейт Колидж.

Нападението на PSU отбеляза късен тъчдаун, за да наложи продължения и Лъвовете надделяха с 33-30.

Троянците на Линкълн-Райли направиха своя дял от игрите срещу Пен Стейт, но Лъвовете направиха най-големите игри със закъснение.

Към оценките.

Атака: b.

Три пропуска, всички прихванати от Дрю Алард, попречиха на PSU да поеме контрола по-рано. Алард обаче хвърли 391 ярда и два тъчдауна и добави 32 ярда за получаване. … Allar комбинира с широк приемник Julian Fleming, за да конвертира четвърти и 7 и четвърти и 10 на Lions TD драйв, който форсира OT. … Linebackers Kaytron Allen и Nicholas Singleton се бориха да получат сцепление, завършвайки с комбинирани 26 носения за 82 ярда. … Тайлър Уорън хвана 17 от 20 мишени за 224 ярда и тъчдаун, избяга за първи даун и хвърли пас от девет ярда на Алън. … PSU конвертира само 4 от 13 възможности за трета надолу. … Без сакове за USC, но атаката на Лъвовете успя да постигне само два гола от игра през първото полувреме.

Защита: B-минус.

Единицата осуети шофиране на USC в края на регламента, за да наложи продължения и след това записа три и аут, което доведе до пропуск от 45 ярда от ритника на Trojans Майкъл Ланц. … Групата на Том Алън не беше готова за 75-ярдовия тъчдаун на Куинтен Джойнър при връщане през първата четвърт. … USC преобразува само два от своите 13 опита за трети даун. … Троянците, пускащи Woody Marks, бяха проблем в играта на бягане (111 ярда) и като приемник (2 TD, 44 ярда).

READ  JJ McCarthy за резултатите от неговия Pro Day: Доста съм уверен в шоуто, което имах там

Специални екипи: А.

Райън Паркър, който замени Сандър Шайдек в ролята на асистент, реализира и четирите опита за гол от игра (34, 33, 20, 36). …Punter Riley Thompson удари само два пъти, средно 42,5 ярда и принуди USC да започне в собствените си 20 и при двата удара.

Пенсилвания срещу USC, 12 октомври 2024 г

Талисманите на USC Traveller и Trojan излизат на терена преди мача на Penn State на 12 октомври 2024 г. Joe Hermit | [email protected]bin live

Обучение: b.

Офанзивният координатор Анди Котелницки бръкна дълбоко в торбата си с трикове от самото начало. Маркирайте? Уорън хвана топката при разиграване, което завърши с пускане на Алард за тъчдаун от 32 ярда към Уорън. … Нападението на Лъвовете остана агресивно в четвъртата, преобразувайки четвърти и 7 и четвърти и 10 при изравняващ тъчдаун в последните минути.

Общо: Б

Пен Стейт имаше големи проблеми през първото полувреме, когато Лъвовете изоставаха с 20-6. Но атаката на Котелницки се оказа полезна през третата четвърт, отбелязвайки тъчдаун при първото си притежание. Това беше невероятно завръщане, но Лъвовете успяха да елиминират отчаян отбор на USC. Уорън завърши с 224 ярда и Пен Стейт почти подпечата победата с три точки. Може би големият човек заслужава пътуване до Ню Йорк през декември.