Трей Ланс, номер 3 в драфта на НФЛ за 2021 г., прави 5 прихващания в предсезонен мач

Присъединете се към Fox News за достъп до това съдържание

Достигнахте максималния брой статии. Влезте или създайте акаунт безплатно, за да продължите да четете.

Като въведете своя имейл и щракнете върху Продължи, вие се съгласявате с условията за използване и политиката за поверителност на Fox News, която включва нашето Известие за финансови стимули.

Моля, въведете валиден имейл адрес.

Трей Ланс започна предсезонния мач на Далас Каубойс в събота и със сигурност може да се каже, че това беше неравностойно събитие.

Третият избор в драфта за 2021 г. хвърли 323 ярда с 67,3% процент пасове, но също така направи пет прихващания при загуба с 26-19 от Лос Анджелис Чарджърс.

Той беше и техният водещ ръшър, набирайки 90 ярда при 11 занасяния, едно от които беше тъчдаун от 46 ярда.

НАТИСНЕТЕ ТУК ЗА ПОВЕЧЕ СПОРТНО ОТКРИВАНЕ НА FOXNEWS.COM

Трей Ланс от Далас Каубойс напуска терена след предсезонен мач срещу Лос Анджелис Чарджърс на стадион AT&T на 24 август 2024 г. в Арлингтън, Тексас. (Сам Худ/Гети изображения)

Първият му опит от втората четвърт дойде на половината корт. По време на първия опит на своя отбор през третата четвърт, Ланс изведе отбора си в червената зона, но хвърли втория си опит в мача, опитвайки се да отбележи гол.

След като Далас вкара два пъти при следващите си два опита, всеки от последните три опита на Ланс завърши с прихващане, включително един от рамките на шест. И трите прихващания дойдоха в последните 4:14 минути на мача, като последното прихващане дойде в последната игра на мача.

READ  Питсбърг Стийлърс назначава Браян Флорес, който съди НФЛ за расова дискриминация, за помощник-треньор

Каубоите бяха на линията от 20 ярда на Чарджърс, опитвайки се да изравнят играта, но подаването на Ланс в крайната зона беше уловено от Робърт Кенеди от Чарджърс.

Трей Ланс бяга

Трей Ланс от Далас Каубойс изглежда да премине срещу Лос Анджелис Чарджърс по време на второто полувреме на предсезонен мач на стадион AT&T на 24 август 2024 г. в Арлингтън, Тексас. (Рон Дженкинс/Гети изображения)

Беше труден път досега за Ланс, който беше избран от San Francisco 49ers, след като те се изкачиха от номер 12 до номер 3 с този избор, за да придобият когото смятаха за очевиден наследник на Джими Гарополо.

След като пое титулярната роля през 2022 г., Ланс получи контузия в края на сезона през седмица 2, а появата на Брок Пърди избута Ланс настрани.

Сан Франциско размени Ланс с Далас преди около година в замяна на избор в четвъртия кръг.

НАТИСНЕТЕ ТУК, ЗА ДА ВЗЕМЕТЕ ПРИЛОЖЕНИЕТО FOX NEWS

Ланс и Дък

Трей Ланс (19) и Дак Прескот (4) от Dallas Cowboys се прегръщат след предсезонен мач срещу Los Angeles Chargers на стадион AT&T на 24 август 2024 г. в Арлингтън, Тексас. (Сам Худ/Гети изображения)

В момента се очаква Ланс да бъде третият куотърбек след Дак Прескот и Купър Ръш. Каубоите отказаха опцията за пета година на Ланс този извън сезона, така че Ланс ще стане свободен агент след тази година.